De tweede match op het menu vandaag is tegen KRC Harelbeke. Het is de reeks 5vs5 maar aangezien Harelbeke over voldoende speelsters beschikt, spelen we de wedstrijd (net als in de heenwedstrijd) 8 tegen 8. We starten de wedstrijd met (lichte) regen maar gaande weg de wedstrijd vordert, wordt het droog en is het aangenaam voetballen.
Omdat onze vaste ref Stefaan de wedstrijd U16 fluit (die op hetzelfde moment wordt gespeeld), valt Steven opnieuw in als gelegenheidsscheidsrechter. Hierdoor slechts een beknopte samenvatting van deze wedstrijd.
De wedstrijd start vrij gelijk opgaand. Beide ploegen willen voetballen en Harelbeke heeft goeie speelsters in de rangen die het Egem bij wijlen moeilijk (proberen) te maken. Er is een goede Kaithlynn nodig die op belangrijke momenten prima reddingen in huis heeft. Daartegenover is er een geduldig en volwassen Egem dat op zoek gaat naar doelpunten en naar het einde van het eerste kwart komen die er ook met 2 doelpunten van Lina.
In het tweede kwart bouwt Egem gestaag haar voorsprong uit tot 6-1 met o.a. doelpunten van Thielde, Thais en een own goal. Daartussen kan Harelbeke op de counter ook verdiend haar eerste doelpuntje scoren.
Na rust zien we Egem verder mooie acties opzetten. Iedereen wordt betrokken in het spel en dat resulteert uiteindelijk tot een prima afwerking van Lina voor de 7-1. Even later rukt Mila op, heeft een leuke dribbel in huis en besluit met links voor de 8-1. Tussendoor blijft Harelbeke af en toe gevaarlijk en zij kunnen ook nog een doelpunt meepikken voor de 8-2.
In het laatste kwart krikt Thielde haar doelpuntenaantal nog wat op door de 9-2 te scoren. En het slotakkoord is voor Mila die met een heerlijk afstandsschot de bal over de keepster in doel ziet belanden voor de 10-2 eindstand.